MOTIVAČNÝ PROGRAM RISE

MOTIVAČNÝ PROGRAM RISE

Získajte odmenu za predaj výrobkov od spoločnosti Dell Technologies v troch jednoduchých krokoch
1. Registrácia
Zaregistrujte si účet prostredníctvom odkazu v pozývacom e-maile, ktorý ste dostali
2. Nákup
Splňte požiadavku na minimálny nákup pre vašu skupinu RISE a začnite zarábať
3. Získanie odmeny
Využite svoje odmeny na zľavy pri ďalšom nákupe výrobkov od spoločnosti Dell Technologies prostredníctvom spoločnosti ASBIS
Motivačný program RISE predstavuje zaujímavé príležitosti a ponúka vám jedinečný spôsob, ako získať odmeny za nákup výrobkov od spoločnosti Dell Technologies zo skladov distribútorov. Odmeny získavate nákupom oprávnených výrobkov. Budete môcť využívať výhody pravidelných propagačných akcií.

Urobte viac, získajte viac. Dosiahnite prahové hodnoty programu a zrýchlite získavanie odmien. Podľa úrovne vašich nákupov budete zaradení do jednej z troch skupín: RISE BOOST, RISE ADVANCE a RISE ELITE. Úroveň odmien sa v každej skupine postupne zvyšuje. V skupinách budete postupovať podľa intenzity obchodovania so spoločnosťou Dell.
Ako funguje program RISE
Na základe úrovne vášho obchodovania so spoločnosťou Dell (všetky obchodné línie) za posledné štyri štvrťroky spoločnosti Dell vám príde pozvánka na zaradenie do jednej z 3 skupín – RISE BOOST, RISE ADVANCED alebo RISE ELITE.
Odmeny budete získavať za širokú škálu oprávnených nákupov uskutočnených prostredníctvom distribútorov. S akcelerátormi RISE sa môžete dostať k ďalším odmenám až do výšky 50 % (v závislosti od vašej skupiny RISE).

Vaše odmeny sa kumulujú počas 13-týždňového štvrťročného motivačného obdobia a sú splatné podľa podmienok vašej skupiny RISE.
Príklady odmien
Príklad: Nákup 4 notebookov Latitude série 3 (15 USD za balenie)
Zisky partnerov zo skupín Boost, Advanced a Elite: 60 USD

Príklad: Nákup 30 notebookov Latitude série 9 (15 USD za balenie)
Zisky partnerov zo skupín Boost, Advanced a Elite: 517,5 USD (30 × 15 × 1,15)
Uplatnenie odmeny a preplatenie dobropisov
RISE BOOST

 1. Keď sa otvorí obdobie na vyplatenie odmien, dostanete informáciu e-mailom – v druhom mesiaci nasledujúceho štvrťroka
 2. Získanú odmenu si môžete uplatniť pomocou elektronického kupónu na portáli Performance Portal v období vyplácania v nasledujúcom štvrťroku
 3. Vyberte si preferovaného distribútora
 4. Vy a váš vybraný distribútor dostanete e-maily s potvrdením – v e-maile bude potvrdená hodnota a dátum platnosti elektronického poukazu
 5. Elektronický poukaz je možné uplatniť pri ďalšom nákupe produktov Dell Technologies v nasledujúcom štvrťroku
 6. Distribútor podáva hlásenia o využití elektronického poukazu v rámci hlásení o predaji
 7. Súhrnný elektronický poukaz sa prepláca prostredníctvom dobropisu celkovej požadovanej hodnoty

RISE ADVANCED a RISE ELITE

 1. Vaša odmena bude vyplatená priamo vo forme dobropisu prostredníctvom distribútora na začiatku nasledujúceho štvrťroka
 2. Tieto dobropisy môžete použiť na nákup nových výrobkov Dell prostredníctvom distribútora
 3. Distribútorom budú dobropisy preplácané priebežne a budú tiež dostávať informácie o tom, na koho ich majú na začiatku nasledujúceho štvrťroka previesť
 4. Odmeny nižšie ako 100 USD pre daného distribútora budú odložené na nasledujúci štvrťrok (podľa uváženia spoločnosti Dell)
Získajte 5 % zľavu ASBIS
* Po splnení podmienok. Nárok na zľavu vo výške 5 % na prvú objednávku majú len noví zákazníci (počas posledných 12 mesiacov nenakupovali u spoločnosti ASBIS), pričom celková výška zľavy nesmie presiahnuť 500 EUR. Zľava môže byť poskytnutá v 5 krajinách: Bosna, Bulharsko, Chorvátsko, Rumunsko, Slovensko. Ponuka zľavy bude platná 60 kalendárnych dní od registrácie.
O spoločnosti ASBIS
Spoločnosť ASBIS je jedným z popredných distribútorov informačných technológií na rozvíjajúcich sa trhoch Európy, Blízkeho východu a Afriky (EMEA).

Prostredníctvom dvoch hlavných distribučných centier, ktoré sa nachádzajú v Českej republike a v Spojených arabských emirátoch, podporuje naša cyperská centrála sieť viac ako 30 skladových miest, ktoré zásobujú prevádzky spoločnosti a zákazníkov vo viac ako 65 krajinách.
Široké geografické pokrytie v kombinácii s centralizovanou štruktúrou, prístupom „one-stop-shop“, automatizovanými procesmi a konzistentným marketingom vedú k zníženiu nákladov na prepravu, nižším výdavkom a vyššej úrovni prispôsobenia sa našim zákazníkom.

Viac informácií nájdete na asbis.com