Системи зберігання даних
Правильні рішення для зберігання даних – зручні, надійні, недорогі.
Правильний підхід до зберігання даних
Зустрічайте ефективніші рішення для зберігання даних. Вже більше 40 років Seagate випускає інноваційні системи зберігання — зручні, продуктивні, надійні, недорогі! Вони легко інтегруються в інфраструктуру підприємства. Наша продукція відома вигідними цінами та стабільно безпроблемною роботою.

Довірений партнер
Надійна система зберігання
Щорічно ми поставляємо системи зберігання загальною ємністю понад 400 ексабайтів. Більшість всіх даних у світі зберігається саме на наших накопичувачах. Вже більше 40 років Seagate пропонує найкраще обладнання, експертне обслуговування та підтримку.
Вигідна ціна
Найкраще співвідношення ціни та якості у своєму класі
Яка б ємність вам не була потрібна, у нас ви знайдете найкращі рішення для зберігання даних за найвигіднішими цінами. Seagate – це найбільші в галузі ємності, передові мікропрограми та багатоядерні контролери.
Висока сумісність
Безперешкодна повна інтеграція
Seagate – єдиний постачальник корпоративних систем зберігання даних із повним циклом виробництва. Ми повністю відповідаємо за розробку та виготовлення кожної деталі. Це забезпечує максимальну сумісність та ефективну інтеграцію нашої продукції.
Опис рішень клієнтів
Асортимент систем Seagate
Ми можемо допомогти вашій компанії
Про ASBIS
Ми пропонуємо різні рішення для зберігання даних, включаючи JBOD та JBOF, сервери зберігання, високопродуктивні all-flash, гібридні та об'єктно-орієнтовані рішення для зберігання даних, аж до high-end масивів зберігання даних загального призначення.
Наші рішення можуть бути реалізовані в мережах зберігання даних (SAN), сховищах із прямим підключенням (DAS) та файлових мережевих сховищах (NAS).

За допомогою наших рішень ви можете прискорити перехід до програмного центру обробки даних, а також підвищити гнучкість бізнесу за рахунок спрощення ландшафту даних.