Datová úložiště
Správná řešení pro úložiště jsou pohodlná, spolehlivá a cenově dostupná.
Správný přístup k ukládání dat
Seznamte se s efektivnějšími řešeními úložiště. Společnost Seagate již více než 40 let dodává inovativní řešení úložiště, která jsou pohodlná, výkonná, spolehlivá, cenově dostupná a snadno se integrují do vaší podnikové infrastruktury. Naše produkty jsou známé pro konkurenceschopné ceny a trvale bezproblémový výkon.

Spolehlivý partner
Spolehlivý úložný systém
Ročně dodáváme více než 400 exabajtů úložiště. Většina světových dat je uložena na našich discích. Již více než 40 let poskytuje Seagate nejlepší hardware, odborný servis a podporu.
Výhodná cena
Nejlepší poměr cena/výkon ve své třídě
Ať už potřebujete jakoukoli kapacitu, máme nejlepší řešení úložiště za nejlepší ceny. Seagate má největší kapacitu v oboru, pokročilý firmware a vícejádrové řadiče.
Высокая совместимость
Bezproblémová plná integrace
Seagate je jediným dodavatelem podnikového úložiště s plným cyklem. Přebíráme plnou odpovědnost za návrh a výrobu každého detailu. To zajišťuje maximální kompatibilitu a efektivní integraci našich produktů.
Popisy zákaznických řešení
Řada systémů Seagate
Můžeme pomoci vaší společnosti
O ASBIS
Nabízíme řadu úložných řešení, včetně JBOD a JBOF, úložných serverů, vysoce výkonných all-flash, hybridních a objektově orientovaných úložných řešení až po špičková univerzální úložná pole.
Naše řešení lze implementovat v sítích SAN (Storage Area Networks), přímo připojených úložištích (DAS) a NAS (File Network Attached Storage).

S našimi řešeními můžete urychlit svůj přechod na softwarově definované datové centrum a zvýšit obchodní agilitu zjednodušením datového prostředí.