Ponuka
Buď nezastaviteľný s nevídanou rýchlosťou najlepších desktopových procesorov na svete. Procesory AMD Ryzen™ radu 5000 zaručujú maximum vysokého výkonu, či už hráš najnovšie hry, navrhuješ mrakodrap alebo zpracováváš vedecké dáta. S procesormi AMD Ryzen™ máte vždy náskok.
Napájanie vášho víťazstva
AMD hrdo poháňa tím Mercedes-AMG Petronas Esports. S procesormi AMD Ryzen 7 5800X predstavuje sezóna 2021 virtuálnu dráhu, v ktorej sa Jarno, Dani a Bono môžu skvele presadiť aj v rámci silnej konkurencie.
Výkon, ktorý si zaslúžiš
Desktopové procesory AMD Ryzen™ radu 5000 s ľahkosťou zvládajú najnáročnejšie hry a vynikajú vo viacvláknových úlohách ako 3D alebo video rendering a kompilácie softvéru. Vďaka až 16 jadrám a 32 vláknam, boost frekvenciám až 4,9 GHz a až 72 MB cache prinášajú procesory AMD Ryzen™ radu 5000 úplne prelomový výkon.1
Vyhrávaj vďaka najnovším technológiám
Hraj s istotou. Desktopové procesory AMD Ryzen™ radu 5000 prinášajú bezkonkurenčný výkon s pomocou najnovších technológií, ako sú Precision Boost 2 a Precision Boost Overdrive.2 Chceš viac? Získaj maximálnu priepustnosť grafiky a úložisko vďaka PCIe® 4.0. Chladné aj v náročných situáciách, tieto procesory pokračujú v tradícii AMD Ryzen™ a ponúkajú mimoriadny výkon na takt prostredníctvom 7Nm architektúry.
Dokonalá zostava
Nastavenie a prispôsobenie zostavy nebolo nikdy jednoduchšie. Desktopové procesory AMD Ryzen™ radu 5000 fungujú so základnými doskami AMD radu 500 po ľahkej aktualizácii BIOSu. Sú tiež pripravené na doladenie pomocou programu Ryzen™ Master. Chceš naskočiť do hry rýchlejšie? Stiahni si AMD Storm a získaj objem HDD s rýchlosťou SSD.
Back
Umelecké stvárnenie produktu. Testovali výkonnostné laboratóriá AMD k dňu 9/2/2020 na základe priemerného počtu snímok za sekundu v 40 hrách na PC pri rozlíšení 1920x1080 s prednastavenou vysokou úrovňou kvality obrazu. R5K-002

1. Maximálne zrýchlenie je maximálna frekvencia dosiahnutá jedným jadrom procesoru so spustenou sekvenčnou úlohou s jedným podprocesorom. Maximálne zrýchlenie sa bude líšiť na základe niektorých faktorov, vrátane – okrem iných: teplovodivé pasty; chladenia systému; systému BIOS a dizajnu základnej dosky; najnovšieho ovládača čipovej sady AMD a najnovšej aktualizácie operačného systému. Viac podrobností nájdete na webe amd.com.

2. Technológia Precision Boost Overdrive vyžaduje kompatibilný AMD Ryzen Threadripper, procesor AMD Ryzen 3. generácie alebo procesor radu AMD Ryzen 5000 a základnú dosku kompatibilnú aspoň s jedným z týchto procesorov. Procesory AMD 2nd Ryzen vrátane procesoru Ryzen 3200G nie sú s technológiou Precision Boost Overdrive kompatibilné. Pretože technológia Precision Boost Overdrive umožňuje fungovanie procesoru mimo špecifikácie a nad rámec nastavenia, použitie tejto funkcie zneplatní záruku na produkt AMD a môže anulovať tiež záruky ponúknuté výrobcom alebo predajcom systému. GD-135

© 2021 Ubisoft Entertainment. Všetky práva vyhradené. Far Cry, Ubisoft a logo Ubisoft sú registrované alebo neregistrované obchodné značky spoločnosti Ubisoft Entertainment v USA alebo v iných krajinách. Založené na pôvodnej hre Far Cry od spoločnosti Crytek v réžií Cevata Yerliho.

© 2020 Advanced Micro Devices, Inc. Všetky práva vyhradené. AMD, logo AMD so šípkou, Ryzen a ich kombinácie sú obchodné značky spoločnosti Micro Devices, Inc.