Menu
Buď nezastavitelný s nevídanou rychlostí nejlepších desktopových procesorů na světě. Procesory AMD Ryzen™ řady 5000 zaručují maximum vysokého výkonu, ať už hraješ nejnovější hry, navrhuješ mrakodrap anebo zpracováváš vědecká data. S AMD Ryzen™ jsi vždy ve vedení.
Záruka vašeho vítězství
AMD hrdě pohání tým Mercedes-AMG Petronas Esports. S procesory AMD Ryzen 7 5800X představuje sezóna 2021 virtuální dráhu, v níž se Jarno, Dani a Bono mohou skvěle prosadit i v rámci silné konkurence.
Výkon, který si zasloužíš
Desktopové procesory AMD Ryzen™ řady 5000 s lehkostí zvládají nejnáročnější hry a vynikají ve vícevláknových úkolech jako 3D nebo video rendering a kompilace softwaru. Díky až 16 jádrům a 32 vláknům, boost frekvencím až 4,9 GHz a až 72 MB cache přinášejí procesory AMD Ryzen™ řady 5000 zdela průlomový výkon.1
Vyhrávej díky nejnovějším technologiím
Hrej s jistotou. Desktopové procesory AMD Ryzen™ řady 5000 přinášejí bezkonkureční výkon s pomocí nejnovějších technologií, jako jsou Precision Boost 2 a Precision Boost Overdrive.2 Chceš víc? Získej maximální propustnost grafiky a úložiště díky PCIe® 4.0. Chladné i v náročných situacích, tyto procesory pokračují v tradici AMD Ryzen™ a nabízejí mimořádný výkon na takt prostřednictvím 7nm architektury.
Dokonalá sestava
Nastavení a přizpůsobení sestavy nebylo nikdy jednodušší. Desktopové procesory AMD Ryzen™ řady 5000 fungují se základními deskami AMD řady 500 po snadné aktualizaci BIOSu. Jsou rovněž připraveny na doladěni pomoci programu Ryzen™ Master. Chceš naskočit do hry rychleji? Stáhni si AMD StoreMI a získej objedm HDD s rychlostí SSD.
Back
Umělecké ztvárnění produktů. Testovaly výkonostní laboratoře AMD ke dni 9/2/2020 na základě průměrného počtu snímků za sekundu ve 40 hrách na PC při rozlišení 1920×1080 s přednastavenou vysokou úrovní kvality obrazu. R5K-002

1. Maximální zrychlení je maximální frekvence dosažitelná jedním jádrem procesoru se spuštěnou sekvenční úlohou s jedním podprocesem. Maximální zrychlení se bude lišit na základě několika faktorů, včetně – kromě jiných: teplovodivé pasty; chlazení systému; systému BIOS a designu základní desky; nejnovějšího ovladače čipové sady AMD a nejnovější aktualizace operačního systému. Více podrobností najdete na webu amd.com.

2. Technologie Precision Boost Overdrive vyžaduje kompatibilní AMD Ryzen Threadripper, procesor AMD Ryzen 3. generace nebo procesor řady AMD Ryzen 5000 a základní desku kompatibilní alespoň s jedním z těchto procesorů. Procesory AMD 2nd Ryzen včetně procesoru Ryzen 3200G nejsou s technologií Precision Boost Overdrive kompatibilní. Jelikož technologie Precision Boost Overdrive umožňuje provoz procesoru mimo specifikace a nad rámec továrního nastavení, použití této funkce zneplatní záruku na produkt AMD a může anulovat také záruky nabízené výrobcem nebo prodejcem systému. GD-135.

© 2021 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Far Cry, Ubisoft a logo Ubisoft jsou registrované nebo neregistrované obchodní značky společnosti Ubisoft Entertainment v USA anebo jiných zemích. Založeno na původní hře Far Cry od společnosti Crytek v režii Cevata Yerliho.

© 2020 Advanced Micro Devices, Inc. Všechna práva vyhrazena. AMD, logo AMD se šipkou, Ryzen a jejich kombinace jsou obchodní značky společnosti Advanced Micro Devices, Inc.